fbpx

„Fotografie to kęsy czasu, które można wziąć do ręki.”  Angela Carter

Nie można cofnąć czasu, a pamięć ludzka nie jest doskonała i się zaciera. Jednak dzięki fotografii zawsze możecie wrócić i dzięki temu zachować te chwilę.

Oferujemy nie tylko fotografię ślubną lub zdjęcia okolicznościowe. Sesja zdjęciowa to świetny sposób na utrwalenie waszej bliskości i uczucia, ujrzenie się od innej strony i doświadczenia czegoś nadzwyczajnego.

Dziś zapraszamy was na podróż z Izabelą i Orestem i naszą fotografią dla par.

Fotografia dla par to nie tyko doskonała pamiątka. To świetny sposób by poznać się na nowo i tchnąć w wasz dzień inny wymiar intymności i więzi.

Dbamy o to by każda sesja zdjęciowa par była unikatowa.

Pomożemy wam również wyrazić się w wielu rodzajach ujęć. Od nostalgicznie urzekających chwil, przez pełne uczuć zbliżenia, czarujące plenery, po zalotne i namiętne zdjęcia, a wszystko to wedle waszych życzeń i upodobań.

Doskonale rozumiemy, że nie każdy naturalnie czuje się komfortowo przed aparatem. Wizja długiej intymnej sesji z fotografem jako trzecią osobą może wydać się niektórym stresująca lub nużąca. Stosując indywidualne podejście do każdego z was i waszych potrzeb zależy nam przede wszystkim na waszym komforcie i zbudowaniu poczucia zaufania.

Odpowiednie miejsce na sesje fotograficzną, nastrój, poczucie bezpieczeństwa są dla nas bardzo istotne.

Wszystko po to, byście w trakcie sesji fotograficznej mogli przede wszystkim czuć się swobodnie i skupić na sobie oraz przeżyć wspaniale chwile.

Wasza radość, emocje i więź są kamieniem węgielnym naszej fotografii dla zakochanych.

W doskonałej fotografii chodzi o głębię uczucia, nie o głębię ostrości.”  Peter Adams

Nasza sesja fotograficzna dla dwojga często jest również sesją plenerową, w miejscach romantycznych i klimatycznych.

Bliskość natury, wody, nastrojowe miejsca dopełniają obrazu, są dla was świetnym tłem- ale wy jesteście w naszych sesjach najistotniejsi.

Podczas naszych sesji fotograficznych chcemy byście czuli się jak najistotniejsza para w danej chwili.

W dzisiejszej czasach, każdy może zrobić sobie szybkie zdjęcie smartfonem i wrzucić je na Facebooka lub Instagram. Nam jednak nie chodzi o taki rodzaj zdjęć.

W kontraście do pędzącego życia i nadmiaru informacji i wrażeń, chcemy pomoc wam zwolnic na chwilę.

By móc dostrzec piękno obecnej chwili razem oraz wartość i bezcenność bliskości między wami.

Nasz cel to zatrzymać czas, dotrzeć do prawdziwych uczuć i złapać je na naszych fotografiach. Najważniejsze jest, by już na zawsze były dla was zachowane i namacalne.

error: Treść jest chroniona!!