fbpx

Fotografia par- temat rzeka, ten niedoceniony format fotografii na szczęście rozwija coraz bardziej skrzydła.

W dzisiejszym wpisie trochę o tym, trochę o wyjątkowych stronach sesji fotograficznej dla zakochanych i mały reportaż z fotograficznej podróży z kociakami i Moniką i Marcinem. Do biegu, gotowi, start!

  • 1. Sesja fotograficzna zakochanych, fotografia par- dlaczego warto?
  • 2. Nie tylko sesje ślubne!- Dla kogo fotografia par?
  • 3. Sesja fotograficzna zakochanych- Monika i Marcin-
  • 4. Częste pytania i obawy związane z fotografią par.
  • 5. Fotografia par dopasowana do was.
,,Miłość czarną jest pustynią
płonie w niej samotny kwiat
miłość młodą jest dziewczyną
która czeka tysiąc lat

jestem płaczem i westchnieniem
płonie we mnie ślepy skwar
bądź mą wodą i zbawieniem
i ratunkiem dla mych warg” 

Carmen- ,,Habanera”

1. Sesja fotograficzna zakochanych, fotografia par- dlaczego warto?

Fotografia par, sama sesja dla zakochanych to przede wszystkim coś ciekawego i nowego na co wspólnie możecie się zdecydować.

Przede wszystkim- Jest to intymnie i przyjemnie spędzony czas, gdy macie okazje pobyć razem i pogłębić wasza bliskość. Oraz przede wszystkim – z profesjonalną pomocą uwiecznić wasz wyjątkowy czas i uczucie na fotografii par.

,,Bez miłości oddech to tylko tykanie zegara.” film Equilibrium

Taka wspólna sesja fotografii par to również świetna okazja by wyrwać się z nawału zajęć i obowiązków. I dzięki temu- by w prezencie dać sobie nawzajem chwile bliskości tylko dla was i skupić się tylko na sobie. Zarówno te chwile, jak i zdjęcia, które później otrzymacie będą cenną pamiątką i czymś wartym podarowania sobie nawzajem.

– świetny pomysł i prezent na rocznicę-

Zbliża się rocznica ślubu, zaręczyn, pierwszej randki? A może po prostu chcesz zrobić miłą niespodziankę drugiej połówce?

Idealny pomysł, zarówno jako uczczenie ważnej daty jak i stworzenie wyjątkowych zdjęć i wspomnień związanych z wami w dniu dzisiejszym.

2. Nie tylko sesje ślubne!- Dla kogo fotografia par?

-Czy trzeba czekać do ślubu by podarować sobie profesjonalna sesje?-

Oczywiście fotografia ślubna jest dla nas bardzo ważna, ale nie znaczy to, że sesja dla par to coś nieistotnego. Co zyskuje się na takiej sesji dla par?

Po pierwsze- odchodzi stres i oficjalność dnia ślubu.

Możecie czuć się swobodnie i po prostu przyjemnie i intymnie spędzić dzień. Wszystko w wybranych razem pięknych fotograficznych zakątkach.

Chodzi tu właśnie o tę naturalność bycia razem, czułe gesty i spędzenie przez was dnia w trochę inny niż zwykle sposób.

Dbamy o to by było to dla was przede wszystkich pozbawioną stresu dobrą zabawą. Przygodą, podczas której będąc sobą jednocześnie sprawdzicie się w trochę nowych rolach.

Kto wie, poznając się jeszcze lepiej, może nawet zobaczycie się nawzajem od innej strony. Zdjęcia z sesji dla zakochanych są też jedyna w swoim rodzaju pamiątką z waszymi uczuciami i bliskością- idealnie zachowanymi na całe lata.

3. Sesja fotograficzna zakochanych- Monika i Marcin-

Doskonale wiemy co zrobić by wasza fotograficzna sesja zakochanych była magiczna i miała unikalny charakter. Jak udało nam się to z Moniką i Marcinem?

"Najmarniejszy kot jest arcydziełem" - Leonardo da Vinci.

Monika i Marcin- enigmatyczni, intrygujący ale przede wszystkim potrafiący czerpać z życia radość i zabawę- idealnie odnaleźli się w poetycznie plenerowej sesji fotograficznej z kotami.

Obecność kociaków była strzałem w dziesiątkę- nie tylko od razu rozluźniła atmosferę. Kociaki pomogły wydobyć na powierzchnie naturalnie prawdziwe i spontaniczne emocje i radość– uzupełniła też idealnie sesję , wpasowały się świetnie w fotografie par Moniki i Marcina.

Tajemniczość, nutka nostalgii i zagadkowości, frywolność oraz naturalność i bliskość. Tymi emocjami i nastrojem emanuje sesja Marcina i Moniki. Tak jak nasze kociaki dopełniające sesji, tak Monika i Marcin cudownie wypełnili zdjęcia swoja aurą i naturą.

„Koty prowokują człowieka do nieustannych wyznań miłości” – Christopher Sandt.

I jak widać ze zdjęć – sesja fotograficzna dla zakochanych może być świetną, jedyną w swoim rodzaju randką.

Po pierwsze- na pewno nie zabraknie w niej patrzenia  w oczy, przytulania się, pocałunków i uśmiechów.

Dbamy również o to by było to dla was coś przyjemnego i relaksacyjnego. A co za tym idzie- by stanowiło to unikalne przeżycie, oraz cenną pamiątkę.

Fotografia par to idealny sposób na uwiecznienie łączącego was uczucia. W plenerach i klimatycznych zakątkach wy gracie główna role, pozwalając swoim uczuciom płynąć i zostać uwiecznionymi w naszych kadrach.

4. Częste pytania i obawy związane z fotografią par.

Uważacie, że nie umiecie pozować? Obawiacie się, że w chwili gdy obiektyw skieruje się w waszą stronę nie będziecie mieć pojęcia jak się zachować? Naturalny lęk, przecież większość z nas nie jest profesjonalnymi modelkami lub modelami. I w niczym to nie przeszkadza.

Wszelkie wątpliwości rozwiewamy przed sesją. Dlatego tak ważny jest dla nas dobry kontakt i komunikacja. Abyśmy mogli dobrze zrozumieć wasze oczekiwania i by dać wam pożądany efekt końcowy chcemy zbudować z wami zrozumienie i omówić wszystko dokładnie.

Przez całą sesję otrzymacie również nasze wsparcie, porady i możecie liczyć na poprowadzenie. Więc nie musicie się martwić małym doświadczeniem z pozowaniem lub aparatem.

dźcie sobą i skupcie się na sobie, my zaś zbudujemy z wami i dla was idealną sesję fotograficzną par.

Chodzi o wasze uczucia, ciepło uśmiechów i te iskry palące się wam w  oczach gdy jesteście blisko siebie. Oczywiście zawsze w każdej sesji jest trochę ustawiania i pozowania. I nauczymy was tego. Aby wykonane przez nas zdjęcia były ciekawe i zachwycające.

Co nie oznacza, że musicie nagle zmieniać się w kogoś innego i starać się być idealnie wystudiowanymi modelami. Przede wszystkim macie być sobą i spędzać radośnie i w bliskości czas.  

5. Fotografia par dopasowana do was.

Sesje dostosujemy do waszych potrzeb oraz charakterów, by sfotografować jak najlepiej aurę miłości i czułości otaczającą was. Chcemy, by ta sesja była dla was magiczna podróżą.

Dlatego też kochamy sesje plenerowe gdzie bliskość natury i malowniczość miejsc daje wrażenie jakbyście byli jedyną parą na świecie.

W kilku słowach, naturalność jest super! Fotografia pary to właśnie naturalność, relacja, której nie możemy podważać i naginać autentyczności. Nie możemy „kazać” czegoś zrobić, bo stracimy element, który jest tak ważny na zdjęciach. Najlepiej, gdy coś wychodzi samo z siebie. Tak jak i w tym wypadku.

Wolimy, kiedy to fotografia pary wykonywana przez nas jest swojego rodzaju reportażem, festiwalem spojrzeń i uśmiechów, emocji.

Jeśli więc chcecie przeżyć intrygujący dzień i sprawić sobie w prezencie doskonałą pamiątkę i zdjęcia- zapraszamy!

A na koniec oczywiście gorące podziękowania dla kociarzy Moniki, Marka i wszystkich małych futerkowych współpracowników z dnia sesji!

error: Treść jest chroniona!!