Fotografia par

Fotografia par

Fotografujemy pary w Tomaszowie mazowieckim i w Ostrowcu świętokrzyskim. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w sesji zdjęciowej, podczas której uwiecznimy wasze najpiękniejsze chwile na zdjęciach. Zakochani z Tomaszowa mazowieckiego i Ostrowca świętokrzyskiego, którzy chcą wykupić sesje zdjęciowe, napiszcie do nas na kuzniafotografii.pl

Jesteśmy do waszej dyspozycji. Wykonujemy zdjęcia par, zdjęcia ślubne, zdjęcia zakochanych. Fotografia par jest naszą pasją oraz dojeżdżamy do klientów z całej Polski. Telefon do nas: 731 040 150.

Umów się na sesję już dziś, lub zrób prezent drugiej połówce na rocznicę, wykonamy piękne zdjęcia, a to najlepsze co możesz dać. Ceny sesji nie są zbyt wygórowane. Wszystko zależy od tego, ile chcecie gotowych zdjęć z sesji. Zaufaj naszemu doświadczeniu w fotografii.

 

Dojeżdżamy w cenie do 50 km od Tomaszowa Mazowieckiego i Ostrowca Świętokrzyskiego.

Wypróbuj nasze usługi przed wykupieniem pakietu ślubnego. Jesteśmy do Waszej dyspozycji, jeśli macie jakieś pytania, to piszcie śmiało na adres: fotografiikuznia@gmail.com, odpowiemy na Wasze wiadomości.

Dlaczego robimy sesje par?

Dlatego, że uwielbiamy zatrzymywać w kadrze chwile Waszej miłości, namiętności i wiemy , ze to wspaniała pamiątka na lata, która się nie zestarzeje.

To świetna pamiątka zarówno dla Was, jak i Waszych pociech, a poza tym specjalizujemy się w fotografii par. Napiszcie Nam o swoich pomysłach, a na pewno wykorzystamy je podczas sesji zdjęciowej w Ostrowcu Świętokrzyskim lub Tomaszowie Mazowieckim. Jeśli nie macie konkretnych pomysłów, to nic nie szkodzi, my przygotujemy wszystko za Was, jedyne o co Was prosimy to o zabranie ze sobą dobrego humoru, a resztą zajmiemy się już my :)