fbpx

Fotografia ślubna w Ostrowcu Świętokrzyskim – czemu warto wybrać nas, co jest niesamowitego w tym miejscu i mały reportaż ślubny z najważniejszego dnia Aliny i Marka – o tym przeczytacie i w tym wpisie i jeszcze więcej!

Zapraszamy więc was na nastrojową i bajeczną podróż z Aliną i Markiem do Ostrowca Świętokrzyskiego – wszystko złapane w monochromatycznej magii czarno – białej fotografii ślubnej.

0. Mała nawigacja dzisiejszego wpisu:

1. Ostrowiec Świętokrzyski – Podróż z Aliną i Markiem

2. Czarno biała fotografia? Kolorowa sesja ślubna? A może wszystkiego po trochu?

3. Czemu warto wybrać nas do waszej fotografii ślubnej?

4. Fotografia ślubna w Ostrowcu Świętokrzyskim– czemu taka unikalna?

5. Podsumowanie – Nasza fotografia ślubna

1. Ostrowiec Świętokrzyski – Podróż z Aliną i Markiem

Fotografia ślubna w Ostrowcu Świętokrzyskim z Aliną i Markiem była dla nas wspaniałym przeżyciem i możliwością pracy. Sam Ostrowiec Świętokrzyski to miasto pełne kultury, oświaty, historii i klasyki- było naprawdę urokliwym i odpowiednim miejscem na sesję ślubną.

Po poznaniu Aliny i Marka, oraz towarzyszeniu im w tym wyjątkowym dniu, przekonaliśmy, że tak jak wspaniałe miejsce, tak i niezwykli i czarujący mieszkający tam ludzie.

I jak zawsze w fotografii ślubnej- radość młodej pary i gości, uśmiechy rodziny, czułość i emocje podczas każdej interakcji…. Uwiecznianie tego na zdjęciach, rejestrowanie tych momentów wciąż i wciąż jest nieprzerwanie czymś niezapomnianym.

Fotografia ślubna w Ostrowcu Świętokrzyskim również taka jest- radość, miłość oraz- typowa dla tego miejsca i ludzi- wykwintność, życzliwość i aura polskiej tradycji i korzeni. Co pewnie wiąże się z samym województwem świętokrzyskim i jego historią i unikalna naturą.

2. Czarno-biała fotografia? Kolorowa sesja ślubna? A może wszystkiego po trochu?

Alina i Marek postawili uwiecznić swój elegancki i szczególny dzień ślubu w ponadczasowym stylu czarno białej fotografii.

,,Jak czerń i biel złamana w jedną całość. Tak my razem.

Oczywiście oferujemy najróżniejsze typy fotografii, tym razem prezentujemy wam magiczną i stylową czarno- białą fotografię ślubną z Ostrowca Świętokrzyskiego. Dlaczego warto uwzględnić ten styl fotografii w swojej ślubnej sesji fotograficznej? Jest kilka powodów…

Czar Monochromatycznej fotografii

Zdecydowanie, każdy rodzaj fotografii ma swój urok i zastosowanie. Kolor dodaje życia, przyciąga spojrzenie do wielu szczegółów na fotografii. Poza tym pozwala przy odpowiednio złapanym świetle zatrzymać dla was naprawdę bajeczne chwile na pełnych barw i ciepła zdjęciach.

Dlaczego więc, mimo wynalezienia kolorowych zdjęć, wciąż lubimy wracać do czerni i bieli?

„Czerń w źrenicy jest identyczna z czernią między galaktykami.“

— Lars Gustafsson 1936 – 2016

Dzięki czerni i bieli zdjęcia z waszego ślubu nabiorą dodatkowego wymiaru i uroczystości. Nieobecność koloru pozwala samemu kontrastowi światła i cienia podkreślić emocje i detale. W efekcie – nadać uczuciom i drobnym gestom dodatkową wagę i wyrazistość.

W związku z tym, zdjęcie nabiera bardziej podniosłego nastroju, jednocześnie emanując baśniową, filmową niemal aurą.

Dlatego majestatyczność i ekspresyjność czarno białej fotografii tak dobrze pasuje do sesji ślubnej.

,,Kolor biały to suma wszystkich kolorów tęczy

Chociaż wybór wcale nie musi być ostateczny bo oczywiście możecie po prostu zdecydować się na obydwa rodzaje fotografii. Co za tym idzie, wykonamy dla was zdjęcia zarówno w kolorze jak i czerni i bieli. Do wyboru, do koloru. W tym przypadku nawet dosłownie.

Jak wspominaliśmy, nasza dzisiejsza fotografia ślubna w Ostrowcu Świętokrzyskim była czarno biała. W efekcie z czarno białą odświętnością i wytwornością idealnie pasowała do odświętnych i wytwornych Aliny i Marka.

3. Czemu warto wybrać nas do waszej fotografii ślubnej?

Poza tym, że uwielbiamy te strony i doskonale wiemy jak i co warto fotografować, jeszcze bardziej dbamy o to by wasz ślub i wesele były zarejestrowane na zdjęciach idealnie i z każdej strony.

Dlatego, pracując na dwa aparaty, dzielimy się zadaniami tak by każdy detal, szczegół oraz zbliżenia były właściwie uchwycone. Wciąż nie zapominając jednak o zdjęciach bardziej ogólnych, perspektywie, oddaleniach, całego obrazu dnia ślubu. Dzięki temu powstaje fotografia każdego z małych i większych wydarzeń w dniu ślubu.

Wszystko po to, abyście mogli mieć pełen, kompletny pejzaż waszego ślubu. Dlatego stworzymy dla was fotografię ślubną, która oglądana za każdym razem będzie wyjątkową i pełna emocji podróżą wstecz do tego wspaniałego dnia.

Fotografia ślubna w Ostrowcu Świętokrzyskim była dla nas piękną wyprawą.

Alina, Marek, rodzina i goście, ksiądz i wszystkie miejsca uroczystości;                                   Wydarzenia od małych po duże;                                                                       Od doniosłych po śmiech i uściski;                                                                Obrączki i taniec;                                                                                     Tort, parkiet i światła;.                                                                                                     Kwiaty i suknie;                                                                                                   I przede wszystkim, to najważniejsze, sakramentalne ,,Tak”.                                                                    -łapanie dla was tego na zdjęciach, tworzenie dla was fotografii ślubnej jest czymś, co kochamy robić. 

Dlatego fotograficzna sesja ślubna to w pędzie czasu uwiecznienie tych chwil, uśmiechów, emocji i czerni i bieli by dla was nigdy do końca nie zniknęły, nie ważne ile lat minie.

4. Fotografia ślubna w Ostrowcu Świętokrzyskim – dlaczego taka unikalna?

Ostrowiec Świętokrzyski usytuowany jest w malowniczej dolinie rzeki Kamiennej, między przedgórzem Iłżeckim a Wyżyną Sandomierską. Warto wspomnieć, że cały Powiat Ostrowiecki wyróżnia się unikatowymi formami krajobrazowymi,  czystymi rzekami, górami (Góry Świętokrzyskie) i bogatymi w różnorodne gatunki lasami.

Poza tym mnóstwo tu zabytków architektury, Ostrowiec wyróżnia się też naprawdę bogatym krajobrazem kulturowym, w którym można znaleźć wszelkie style – od romańskiego po klasyczny.

Co przede wszystkim warto zwiedzić?

 • Jeleniowski Park Krajobrazowy
 • Piękne Kościoły, między innymi
 • Widoczny z daleka, położony na wzniesieniu, otoczony parkiem- Pałacyk myśliwski hrabiów Wielopolskich w którym obecnie mieści się hotel i restauracja.
 • Oddalone o 5 kilometrów od miasta Krzemionki– Uznane za pomnik historii Polski Krzemionki są niezwykłym świadectwem życia w czasach epoki kamienia. Zostały też wpisane na listę światowego dziedzictwa ludzkości UNESCO.
 • W pobliżu miasta znajdują się również Góry Świętokrzyskie, kompleks turystyczny w Bałtowie oraz Żywe Muzeum Porcelany w Ćmielowie.

Dzięki temu,. że samo miasto Ostrowiec Świętokrzyski kładzie duży nacisk na rozwój sportowy, kulturalny i oświatowy, nic więc dziwnego, że jest uznawany za wzór pozytywnych praktyk dla całego kraju.

Warto więc zarówno odwiedzić Ostrowiec, jak i zdecydować się tam na sesję fotograficzną. Bezsprzecznie, wspaniałe miejsce.

5. Podsumowanie- Fotografia ślubna i fotografia ślubna w Ostrowcu Świętokrzyskim

Jak wiecie, kochamy każdą fotograficzną podróż w znane i nieznane z wami.

Możecie u nas zawsze liczyć na przyjemną i komfortową współpracę, spotkanie waszych oczekiwań oraz doskonałe wykonaną fotografię ślubną.

Co za tym idzie – Pozytywna współpraca, zrozumienie i stworzenie dla was idealnej pamiątki na całe życie to nasze nadrzędne cele. A więc- szukacie kogoś do wykonania dla was fotografii ślubnej? Zapewniamy, że chęcią dostosujemy się do waszych wszelkim pragnień i pomysłów.

A Alinie i Markowi dziękujemy za wybranie nas i za tę wyjątkową podróż w ich najważniejszy dzień. A co za tym idzie, za możliwość stworzenia razem fotografii ślubnej w pięknym Ostrowcu Świętokrzyskim!

error: Treść jest chroniona!!