fbpx

Fotograf na ślub cywilny czy kościelny?

Fotografia ślubu cywilnego w województwie łódzkim- czemu warto wybrać nas?

Dziś jak zawsze trochę o samej fotografii, korzyściach płynących ze skorzystania z naszej oferty, mały wgląd w dzień ślubu cudownych Justyny i Piotra oraz trochę o naszym niedocenianym województwie łódzkim!

Życie albo jest śmiałą przygodą, albo niczym.”, chodźcie więc z nami!

  • 1.Fotografia ślubu cywilnego, fotografia ślubu kościelnego? Wedle waszych potrzeb!
  • 2. Sesja ślubna i fotografia ślubu cywilnego- co jest w niej najważniejsze.
  • 3. Dzień pełen radości- czyli fotografia ślubna Justyny i Piotra.
  • 4. Fotografia ślubu cywilnego w województwie łódzkim- i często przeoczone piękno tego obszaru.
  • 5. Podsumowanie.

1.Fotografia ślubu cywilnego, fotografia ślubu kościelnego. Wedle waszych potrzeb!

Wciąż jak bumerang powraca do nas pytanie- czy zajmujemy się również fotografią ślubu cywilnego. Odpowiadając- oczywiście- jak najbardziej, fotografia ślubu cywilnego, jest dla nas równie ważna jak każda inna fotografia.

Czy tradycyjny urok i duchowość Kościelnego ślubu, czy odświętność i prywatny czar ceremonii ślubu cywilnego… Utrwalimy dla was jak najlepiej ten jedyny w swoim rodzaju dzień!

Ponieważ ślub cywilny jest krótszy, bardziej skondensowany w czasie- emocję też bywają większe. Tym uważniejsi i gotowi musimy być my, aby dostarczyć wam wymarzoną fotografię ślubu cywilnego!

Na nasze dwa aparaty dbamy o uwagę do detali jak i głębie i szerokość perspektywy. Wszystko po to, aby w waszej fotografii ślubu cywilnego było wszystko i nie zabrakło niczego.

-Dobry fotograf potrafi wzbudzić zaufanie i poprowadzić-

-2. Sesja ślubna i fotografia ślubu cywilnego- co jest w niej najważniejsze.

W naszej sesji ślubnej z wami bardzo istotne jest dla nas poznanie was, zbliżenie się i zapewnienie wam poczucia komfortu.

Rozumiejąc wasz stres i chaos dnia, pomagamy wam, podpowiadamy w razie potrzeby i oczywiście staramy się tworzyć dla was idealne ślubne zdjęcia.

– Co robimy, aby rozluźnić atmosferę?

Zazwyczaj urzędy stanu cywilnego mają choćby mały ogródek na swoim terenie. A fakt, że uwielbiamy plenery sprawił, że stałym elementem podczas takich uroczystości stały się sesje przed samą ceremonią.

To właśnie wtedy możemy skrócić dystans i poznać się ze wszystkimi gośćmi. Jest to dla nas bardzo ważne, aby chociaż troszkę pomóc parze młodej i nawiązać wzajemne zaufanie.

Dzięki temu, z zaufanym fotografem możecie mieć o jedno zmartwienie mniej spędzając ten wyjątkowy dzień z najbliższymi.

-3. Dzień pełen radości- czyli fotografia ślubna Justyny i Piotra.

Zawsze powtarzamy, że każda para młoda jest wyjątkowa.

I owszem, nasz profesjonalizm i doświadczenie zapewnia wykonanie dla was wspaniałych zdjęć. Pełnych światła, uczuć, detali i niezapomnianych chwil.

Jednak to wy, młodzi oraz wasze emocje i uśmiechy, wasi bliscy i wspólne życia, sprawiają, że końcowy efekt fotografii ślubnej jest niezapomniany..

A para młoda dzisiejszego wpisu- Justyna i Piotr naprawdę są niesamowici.

Ze święcą szukać drugiej tak ciepłej, naturalnej i radosnej młodej pary.

To jeden z naszych ulubionych elementów fotografii ślubnej. Gdy z dnia ślubu, który niby zawiera zawsze te podobne stałe elementy, każda fotografia ślubna wychodzi unikalna.

Życie jest jak lustro: uśmiecha się do ciebie, gdy patrzysz na nie z uśmiechem.
(Jim Morrison)

U Justyny i Piotra cały świat się uśmiecha. Samo patrzenie na zdjęcia i tą naturalną, niepohamowaną radość na twarzach młodych i bliskich czuje się odrobinę więcej słońca w życiu.

Sama przyjemnością  było wykonywanie fotografie ślubną dla tak promieniejącej pary młodej i fotografowanie tak szczerze radosnych i żywiołowych gości.

Fotografia ślubu cywilnego Justyny i Piotra zawiera w sobie trochę z ich życia i świata. I tak jak zdjęciach,, jest to radosny, kolorowy, pełen życia i tańca świat wypełniony kochającymi bliskimi, uśmiechami i miłością.

"Śmiech to słońce, spędza zimę z twarzy ludzkiej."Victor Hugo 

Na ślubie Justyny i Piotra szczęście i miłość po prostu same wpadały w obiektyw. I tym właśnie duchem malowana jest ich ślubna fotografia.

-4. Fotografia ślubu cywilnego w województwie łódzkim- i często przeoczone piękno tego obszaru.

Mieszkamy w województwie łódzkim i naprawdę kochamy ten teren. Jednak nie ma co ukrywać-nie jest to powszechnie słynący z urody obszar Polski.

I nie trzeba cytować Cezarego Pazury na kafelkach Łodzi Kaliskiej, żeby wiedzieć, że Łódź i okolice nie kojarzą się z najpiękniejszym miejscem w Polsce.

Cóż, są ku temu powody, ale oddając województwu łódzkiemu sprawiedliwość chcemy wam powiedzieć czemu fotograficzne podróże ślubne i nie tylko mogą być tutaj równie atrakcyjne jak gdziekolwiek indziej.

-Piękna przyroda- A może by tak zwiedzić…

czarujące krajobrazy Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich,-

-Pozostałości prehistorycznych kurhanów z II w n.e. w Parku Załęczańskim.

-Południowa część zbiornika Jeziorsko gdzie jesienią przebywa do kilkudziesięciu tysięcy ptaków wodno-błotnistych.

-Rezerwat „Niebieskie Źródła” położony w Sulejowskim Parku Krajobrazowym akwen z przepiękną lazurowa woda, tuż obok rezerwat „Las Jabłoniowy”, pełen dzikich drzew owocowych.

-Idealne miejsca na romantyczne spacery-

Warto również wspomnieć o tym, że województwo łódzkie mieści wiele romantycznych miejsc idealnych na spędzenie tam weekendu razem.

Tylko kilka pomysłów to:

Spacer po Parku Romantycznym w Arkadii-

-Wizyta w Pałacu w Nieborowie

-A w samej naszej sławetnej Łodzi oczywiście- spacer po ulicy Piotrkowskiej! Mająca niemal 5 km klimatyczna ulica na każdym kroku przepełniona urokliwymi i fascynującymi lokalami i sklepikami. Stanowi jedno z najciekawszych miejsc w mieście.

-Czy wiecie, że województwo łódzkie ma aż 13 zamków?

Zacznijmy od Uniejowa– który poza basenami geotermalnymi oferuje klimatyczną podróż po parku i zamku. Właśnie zamek w Uniejowie jest jednym z najlepiej zachowanych w województwie i od 2012 roku zawiera również restauracje i centrum hotelarsko konferencyjne.

Szczególnie polecamy odwiedzić go w lipcu– gdy odbywa się tu turniej rycerski. Widok dziesiątki ludzi przebranych w stroje z epoki jest niezapomniany, naprawdę przenosi w czasie! 

Zamek Królewski w Łęczycy – jednym z najbardziej znanych zamków w województwie łódzkim. Popularny ze słynnych turniejów rycerskich odbywających się tu w sierpniu oraz legendzie o Diable Borucie.

Zamek, obecnie odnowiony posiada m.in 32-metrową, górująca nad miastem wieże z której można podziwiać panoramę miasta.

Zamek arcybiskupi w Oporowie -jeden z ładniejszych i najlepiej zachowanych gotyckich obiektów w woj. łódzkim. Przepełniony ciszą, otoczony parkiem- jest idealny dla romantycznych spacerów lub sesji fotograficznych.

Województwo łódzkie jest więc miejscem zdecydowanie wartym odwiedzin i fotograficznych sesji.

Ale może ta zła sława ma też swoje dobre strony? Brak turystycznego zatłoczenia, niskie ceny noclegów i biletów do punktów turystycznych, oraz stosunkowa łatwość odwiedzenia wielu ciekawych obiektów z powodu geografii województwa łódzkiego- nic tylko planować weekend!

-5. Podsumowanie-

Wracając z naszej podróży i przechodząc do konkluzji- komfort klientów, wsparcie z naszej strony, wszechstronność naszej fotografii to nasze trzy główne filary pracy. Wszystko to w celu zapewnienia wam unikatowej, a jednocześnie klasycznej i uroczystej jak dzień ślubu, fotografii ślubnej.

To właśnie nasza oferta, jeśli wam zachęciliśmy, to zapraszamy do kontaktu z nami! Chętnie stworzymy dla was niezapomniana fotograficzną pamiątkę na całe życie.

Justynie i Piotrowi dziękujemy zaś za możliwość sfotografowania dla nich ich promienistego i oślepiającego szczęściem dnia ślubu, w naszym starym i kochanym województwie łódzkim!

error: Treść jest chroniona!!