fbpx

Fotografia ślubna w województwie świętokrzyskim

Pewnie ciekawi was, dlaczego tak bardzo ogłaszamy się na województwo świętokrzyskie. Odpowiedź jest bardzo prosta – ponieważ stamtąd pochodzimy. Jesteśmy zakochani w tym województwie i ciągle kursujemy między Łodzią a Kielcami. W naszym sercu jednak fotografia ślubna w województwie świętokrzyskim ma specjalne miejsce i to właśnie tam zmierzamy, kiedy tylko mamy wolną chwilę lub też nowe zlecenie. 

Nie jest też tak że śluby lubimy wykonywać tylko w województwie świętokrzyskim. Każda miejscowość jest dla nas ciekawa i z równym zaangażowaniem wykonujemy śluby reportaż ślubny w województwie łódzkim czy też województwie świętokrzyskim. Mamy jednak niezaprzeczalnie więcej zleceń z województwa świętokrzyskiego i mówiąc szczerze jesteśmy z tego dumni.

Po tym wstępie chcielibyśmy was zaprosić do obejrzenia galerii ze ślubu, który odbył się właśnie w województwie świętokrzyskim. Mamy Wam do pokazania nie tylko zdjęcia, ale też kilka relacji z drona. Jak to się stało? Postanowiliśmy zrobić mały prezent parze młodej i przed samym wyjściem z kościoła wzlecieliśmy dronem w powietrze i stamtąd zrobiliśmy kilka ciekawych zdjęć.

Lubimy robić czasem takie niespodziewane prezenty, szczególnie kiedy widzimy, że państwo młodzi są zestresowani.  Jest to zupełnie normalne biorąc pod uwagę powagę dnia, i właśnie dlatego bardzo staramy się też jakoś rozładować atmosferę. Wychodzimy z założenia, że fotograf podczas ślubu jest musi być najlepszym przyjacielem pary młodej. To my właśnie chodzimy po większej ilości ślubów i wesel, my wiemy co i jak w jakiej kolejności więc często podpowiadamy parze młodej co ma nastąpić.

Zdarza się, że sami młodzi nie pamiętają ze stresu co mają zrobić, co powiedzieć, zdarza się, że zapominają jak miał wyglądać ten dzień, dlatego też przed samą ceremonią urządzamy małe spotkanie i omawiamy wszystko 🙂 Wtedy też to my mamy plan w głowie i tak jesteśmy swojego rodzaju przypominajką, która wszędzie chodzi za parą młodą i w razie potrzeby podpowiada kolejność wydarzeń :).

Wracając jednak do województwa świętokrzyskiego i fotografii ślubnej, to jest coś magicznego w tym województwie, co sprawia, że zdjęcia wychodzą po prostu inaczej. Nie wiemy czy jest to spowodowane klimatem czy też samym nastawieniem ludzi, które jest troszkę odmienne niż w innych częściach kraju, ale po prostu te zdjęcia mają w sobie coś innego.

Tak więc fotografia w województwie świętokrzyskim to nie tylko nasza praca, ale również i świetna zabawa, oraz myśl, że pomagamy parom młodym w ich najważniejszym dniu 🙂 Nasza praca nie kończy się tylko na wykonywaniu zdjęć 🙂

Teraz już zapraszamy was do obejrzenia relacji ze ślubu Piotra i Justyny 🙂

Miłego oglądania!

error: Treść jest chroniona!!