Opinie zadowolonych klientów

Błażej

Bardzo procesjonalna współpraca, miła atmosfera i przede wszystkim zdjęcia w rewelacyjnej jakości. Wszystko zgodnie z ustaleniami, na czas i bez zarzutów. Jestem bardzo zadowolony z sesji i otrzymanych zdjęć. Sesja przebiegała konkretnie, rzeczowo i profesjonalnie. Polecam duet Kasi i Karola. Sam oczywiście chętnie ponownie zgłoszę się na sesję

Wiktoria

“Dla sesji z Kuźnią Fotografii warto wstać wcześnie rano i pomoczyć się trochę w jeziorze! Jestem bardzo zadowolona z sesji, jej efektów i przeprowadzenia. Atmosfera na sesji, dzięki Kasi jest luźna, przyjemna a zarazem wszystko jest przeprowadzone bardzo profesjonalnie z dokładnymi wskazówkami. Bardzo cieplutko polecam! ☺️

Justyna & Piotr

“Szczerze możemy polecić Kuźnię Fotografii osobom,które potrzebują profesjonalnych fotografów. Widać że Kasia i Karol wkładają w swoją pracę całe serce. Współpraca przebiegała bezproblemowo i w miłej atmosferze. Cała obsługa fotograficzna ślubu i wesela bez zarzutu, zgodnie z ustaleniami a nawet jeszcze lepiej. Jeszcze raz gorąco polecamy.

Izabela & Orest

Świetny , profesjonalny z niekończąca się ilością pomysłów fotograf! Jestem bardzo zachwycona z efektów sesji zdjęciowej jak i z profesjonalnego podejścia. Jak najbardziej wszystkim polecam.”

Wiktoria

Miałam przyjemność wzięcia udziału w sesji portretowej, wszystko wyszło bardzo profesjonalnie i na wysokim poziomie, atmosfera świetna. Wszystko to czego się oczekuje od fotografa.

Roksana

„Profesjonalizm, rozsądek, wyczucie, wyjątkowy styl, doskonałe zdjęcia!, podejście do klienta, cierpliwość, zaangażowanie, Na prawdę bardzo miła współpraca!

AniA & Arek

Kasia i Karol są młodymi specjalistami. Doskonale rozumieją i wyczuwają oczekiwania swoich klientów. Mamy dzięki nim piękną pamiątkę z naszej uroczystości zaślubin. Ogromnie dziękujemy i będziemy o Was pamiętać w przyszłości:)

Magdalena

“Współpraca z Panią Kasią to czysta przyjemność. Pełna profesjonalizmu, pełna pomysłów, zawsze podpowie, co zrobić, aby osiągnąć najlepsze efekty. Gwarancja 100% zadowolenia! Polecam!.”

Julia

„Super nam się pracowało, pełen profesjonalizm. Gorąco polecam.

Kasia & Mariusz

“Współpraca z Wami była bardzo dobra, bez problemowa w miłej atmosferze. Mieliście wiele świetnych pomysłów. Dobrze, że pracujecie razem, to wielki plus, uzupełniacie się, macie talent i zmysł artystyczny. Dzięki waszej pracy mamy wspaniałą pamiątkę z tamtego dnia.
Polecamy was, jesteście świetni :)”

Dominika

„Bardzo miło wspominam sesję. Polecam wszystkim! Efekty wyśmienite 🙂

Nicola

„Świetne zdjęcia z genialną obróbką, krótki okres oczekiwania, a dodatkowo znakomita współpraca w przyjaznej atmosferze 🙂
Polecam bardzo serdecznie!

Alina & Marek

“Godna polecenia ekipa fotografów. Wykonywała dla nas obsługę fotograficzną ślubu. Profesjonalne podejście do wykonywanej pracy, punktualni, , wychodzący naprzeciw oczekiwaniom klienta, jak również posiadający własne pomysły. Jesteśmy bardzo zadowoleni.”

Michał

„Polecam i jeszcze raz polecam!!! Sesja zorganizowana świetnie, efekty w postaci zdjęć wyśmienite, cudowna ekipa z którą można nawiązać dobry kontakt co sprawia ,że atmosfera podczas sesji jest bardzo przyjemna i jak tu nie polecić !.

Jacek

„Sesja po prostu zniewalającą. Zdjęcia w plenerze wyszły fantastycznie do tego świetna atmosfera . Niebywale pomysły 🙂 Polecam !!!!

Monika & Marcin

Zdjęcia wyszły cudownie, jestem pod ogromnym wrażeniem. Współpraca przebiegała w miłej atmosferze. Widać, że fotograf profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Gorąco polecam!

Alicja

„Pełen profesjonalizm, głowa pełna pomysłów, polecam całym serduszkiem! 🙂

Madalena

Serdecznie polecam! Piękne zdjęcia, pełen profesjonalizm a przy tym super atmosfera podczas sesji 🙂

Julia & Dawid

Sesja odbyła się w bardzo miłej atmosferze. Kasia była bardzo dobrze przygotowana do zdjęć. Sesja szybka, a efekty zniewalające 😍

Dominika

„Super Fotograf! Zdjęcia wykonywane z pasją w przemiłej atmosferze. Przygotowana z pomysłami, gotowa również na sugestie innych. Świetne kadry ujęcia oraz ciekawe spojerzenie na fotografię. Polecam współpracę z Kuźnią Fotografii:)

Anna

Super, przemiła atmosfera! Jestem bardzo zadowolona ze zdjęć, polecam!

Szymon

Super ekipa, jeszcze lepsza atmosfera. Gorąco polecam!

Wiktoria

Super przemiła atmosfera! Jestem bardzo zadowolona ze zdjęć, polecam! ?

Antonina

Serdecznie polecam,przemiła atmosfera oraz bardzo sprawna współpraca ! 10/10 ?

Mateusz

Polecam i jeszcze raz polecam!!! Sesja zorganizowana świetnie, efekty w postaci zdjęć wyśmienite, cudowna ekipa z którą można nawiązać dobry kontakt co sprawia ,że atmosfera podczas sesji jest bardzo przyjemna i jak tu nie polecić !

Obserwuj nas na naszych mediach społecznościowych