fbpx


Izabela & Orest

Świetny , profesjonalny z niekończąca się ilością pomysłów fotograf! Jestem bardzo zachwycona z efektów sesji zdjęciowej jak i z profesjonalnego podejścia. Jak najbardziej wszystkim polecam

Justyna & Piotr

Szczerze możemy polecić Kuźnię Fotografii osobom,które potrzebują profesjonalnych fotografów. Widać że Kasia i Karol wkładają w swoją pracę całe serce. Współpraca przebiegała bezproblemowo i w miłej atmosferze. Cała obsługa fotograficzna ślubu i wesela bez zarzutu, zgodnie z ustaleniami a nawet jeszcze lepiej. Jeszcze raz gorąco polecamy.

Błażej

Bardzo procesjonalna współpraca, miła atmosfera i przede wszystkim zdjęcia w rewelacyjnej jakości. Wszystko zgodnie z ustaleniami, na czas i bez zarzutów. Jestem bardzo zadowolony z sesji i otrzymanych zdjęć. Sesja przebiegała konkretnie, rzeczowo i profesjonalnie. Polecam duet Kasi i Karola. Sam oczywiście chętnie ponownie zgłoszę się na sesję

Magadalena

Współpraca z Panią Kasią to czysta przyjemność. Pełna profesjonalizmu, pełna pomysłów, zawsze podpowie, co zrobić, aby osiągnąć najlepsze efekty. Gwarancja 100% zadowolenia! Polecam!

Julia

Super nam się pracowało, pełen profesjonalizm. Gorąco polecam.

Ania & Arek

Kasia i Karol są młodymi specjalistami. Doskonale rozumieją i wyczuwają oczekiwania swoich klientów. Mamy dzięki nim piękną pamiątkę z naszej uroczystości zaślubin. Ogromnie dziękujemy i będziemy o Was pamiętać w przyszłości:)

Kasia & Mariusz

Współpraca z Wami była bardzo dobra, bez problemowa w miłej atmosferze. Mieliście wiele świetnych pomysłów. Dobrze, że pracujecie razem, to wielki plus, uzupełniacie się, macie talent i zmysł artystyczny. Dzięki waszej pracy mamy wspaniałą pamiątkę z tamtego dnia.
Polecamy was, jesteście świetni 🙂

Alina & Marek

Godna polecenia ekipa fotografów. Wykonywała dla nas obsługę fotograficzną ślubu. Profesjonalne podejście do wykonywanej pracy, punktualni, , wychodzący naprzeciw oczekiwaniom klienta, jak również posiadający własne pomysły. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Monika & Marcin

Zdjęcia wyszły cudownie, jestem pod ogromnym wrażeniem. Współpraca przebiegała w miłej atmosferze. Widać, że fotograf profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Gorąco polecam!

Wiktora

Dla sesji z Kuźnią Fotografii warto wstać wcześnie rano i pomoczyć się trochę w jeziorze! Jestem bardzo zadowolona z sesji, jej efektów i przeprowadzenia. Atmosfera na sesji, dzięki Kasi jest luźna, przyjemna a zarazem wszystko jest przeprowadzone bardzo profesjonalnie z dokładnymi wskazówkami. Bardzo cieplutko polecam! ☺️

Wiktoria

Miałam przyjemność wzięcia udziału w sesji portretowej, wszystko wyszło bardzo profesjonalnie i na wysokim poziomie, atmosfera świetna. Wszystko to czego się oczekuje od fotografa.

Roksana

Profesjonalizm, rozsądek, wyczucie, wyjątkowy styl, doskonałe zdjęcia!, podejście do klienta, cierpliwość, zaangażowanie, Na prawdę bardzo miła współpraca!

Nicola

Świetne zdjęcia z genialną obróbką, krótki okres oczekiwania, a dodatkowo znakomita współpraca w przyjaznej atmosferze 🙂
Polecam bardzo serdecznie!

Mama Janka i Stasia

Cudowne zdjęcia, robione w cudownej atmosferze. Polecam z całego serducha

Dominika

Super Fotograf! Zdjęcia wykonywane z pasją w przemiłej atmosferze. Przygotowana z pomysłami, gotowa również na sugestie innych. Świetne kadry ujęcia oraz ciekawe spojerzenie na fotografię. Polecam współpracę z Kuźnią Fotografii:)

Alicja

Pełen profesjonalizm, głowa pełna pomysłów, polecam całym serduszkiem! 🙂

Dominika

Bardzo miło wspominam sesję. Polecam wszystkim! Efekty wyśmienite 🙂

Michał

Polecam i jeszcze raz polecam!!! Sesja zorganizowana świetnie, efekty w postaci zdjęć wyśmienite, cudowna ekipa z którą można nawiązać dobry kontakt co sprawia ,że atmosfera podczas sesji jest bardzo przyjemna i jak tu nie polecić !

Jacek

Sesja po prostu zniewalającą. Zdjęcia w plenerze wyszły fantastycznie do tego świetna atmosfera . Niebywale pomysły 🙂 Polecam !!!!

Anna

Super, przemiła atmosfera! Jestem bardzo zadowolona ze zdjęć, polecam!

Magdalena

Serdecznie polecam! Piękne zdjęcia, pełen profesjonalizm a przy tym super atmosfera podczas sesji 🙂

Szymon

Super ekipa, jeszcze lepsza atmosfera. Gorąco polecam!

Antonina

Serdecznie polecam,przemiła atmosfera oraz bardzo sprawna współpraca ! 10/10 ?

Wiktoria

Super przemiła atmosfera! Jestem bardzo zadowolona ze zdjęć, polecam! ?

Mateusz

Polecam i jeszcze raz polecam!!! Sesja zorganizowana świetnie, efekty w postaci zdjęć wyśmienite, cudowna ekipa z którą można nawiązać dobry kontakt co sprawia ,że atmosfera podczas sesji jest bardzo przyjemna i jak tu nie polecić !

error: Treść jest chroniona!!