fbpx
Portret

Portret męski

Portret męski

Z czym Wam się kojarzą zdjęcia portretu męskiego?

Nam kojarzą się z tymi, które zostały wykonane w studio fotograficznym. Na krześle siedzi mężczyzna – zazwyczaj około 40stki, z bujną brodą lub delikatnym, kilkudniowym zarostem.

I szczerze mówiąc nie ma nic złego w takim postrzeganiu zdjęć męskich

Według nas nie ma nic złego w takim podejściu do portretu męskiego. Wszak kojarzy się z elegancją, powagą i głębokimi przemyśleniami. Czy to jednak wszystko?

No właśnie, nie bylibyśmy sobą gdybyśmy nie chcieli trochę poprawić tego całego wizerunku mężczyzny na zdjęciach 🙂

Bo widzicie, możemy iść z prądem i wykonywać takie same zdjęcia jak setka innych fotografów. My jednak lubimy utrudniać sobie życie i robić coś, czego nie powinniśmy. Oczywiście różny jest tego skutek, ale z niektórych rzeczy jesteśmy naprawdę dumni!

Tak jest i w tym przypadku. Portret męski, który oglądacie powstał bardzo spontanicznie. Chcieliśmy zrobić coś nowego, świeżego. I wiecie co? Jesteśmy pewni, że nam się udało!

Bo kto powiedział, że portret musi być nudny? 🙂

Spójrzcie w galerię. Zobaczycie jakie spektrum emocji i wyrazów twarzy można osiągnąć przy tak pięknym akompaniamencie przyrody. Oczywiście chcieliśmy też się pobawić wizją i wpletliśmy kilka naprawdę przepełnionych emocjami zdjęć 🙂

Zdjęć, które wydawałoby się totalnie nie pasują do portretu męskiego. A tutaj taka niespodzianka!

Rzeczywistość pokazuje jednak zupełnie coś innego. Jak najbardziej zdjęcia, w których jest delikatność i pełnia emocji pasują do męskiej fotografii portretowej 🙂

Ciekawi jesteśmy Waszego zdania. Chętnie przeczytamy Wasze opinie tutaj, w komentarzach lub na naszym facebookowym profilu.

Do zobaczenia na kolejnych łamiących stereotypy sesjach! 🙂

error: Treść jest chroniona!!