Portret

Portret

Zajmujemy się również fotografią portretową. Nasze bogate portfolio portretowe znajdziesz na stronie kuzniafotografii.pl. Zajmujemy się portretem od ładnych kilku lat. Mamy na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień w Polskiej jak i międzynarodowej prasie i konkursach fotograficznych.

Portret jest dla nas najważniejszą dziedziną fotografii. To od niego zaczęła się nasza przygoda z aparatami i fotografią.

Jesteśmy dwójką fotografów, którzy świetnie się dogadują w pracy jak i życiu prywatnym – Kasia, to główna Pani fotograf, której prace wyszły przez obiektyw aparatu, Karol, zajmuje się późniejszą obróbką oraz retuszem zdjęć. Razem tworzymy duet, który ciężko zatrzymać.

Sama fotografia portretowa jest naszą główną dziedziną. Uwielbiamy bawić się światłem, tłem, wyrazem twarzy i różnymi, nowymi miejscami.

Fotografię portretową wykonujemy w Tomaszowie Mazowieckim jak i Ostrowcu Świętokrzyskim.

Wykonujemy sesje portretowe w plenerze lub u klienta. W wyjątkowych przypadkach wynajmujemy studio fotograficzne, aby wykonać zdjęcia portretowe.

Najwyższej jakości zdjęcia portretowe dostarczamy w formie elektronicznej (rozmiar niezmniejszony jak u innych fotografów) oraz w formie drukowanej na podany podczas podpisywania umowy adres.

Najważniejsze jest dla nas uchwycenie piękna na zdjęciach. Piękna, który ma każdy z nas.

Jeśli nie wierzysz, że możesz dobrze wyjść na zdjęciach, to daj nam szansę przekonać Cię, że się mylisz.

Zrobimy wszystko, aby zdjęcia wyszły jak najlepiej.

Z każdej sesji oddajemy profesjonalnie przygotowane fotografie, których na pewno nie będziesz żałować, bo twój portret jest dla nas najważniejszy!