Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska

Dla nas fotografia narzeczeńska jest początkiem pięknej drogi do Waszego najpiękniejszego dnia, który zapamiętacie na zawsze. Czyli do dnia ślubu.

Przedtem jednak chcielibyśmy zobaczyć jak sie zachowujecie przed obiektywem, jak czujecie się w naszej obecności i na jaką otwartość możemy liczyć. Gwarantujemy, że sesja odbywa się w bardzo miłej i uśmiechniętej atmosferze. Jesteśmy z tych ludzi, którzy lubią się śmiać i rozładowywać atmosferę podczas sesji narzeczeńskiej.

Mamy doświadczenie w sesjach narzeczeńskich. Fotografujemy głównie pary na terenie Tomaszowa Mazowieckiego i Ostrowca Świętokrzyskiego. Jesteśmy do Waszej dyspozycji jeśli macie jakiekolwiek pytania.

Nie jest jednak konieczne odbycie u nas sesji narzeczeńskiej, jeśli chcecie wykonać reportaż ślubny. Miło by jednak było poznać Was chwilę wcześniej niż w dniu ślubu.

Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej oddajemy w dwóch formach. Pierwsza to wersja elektroniczna, czyli wysyłamy Wam zdjęcia na adres email lub udostępniamy przez portal ze zdjęciami. Druga natomiast to wersja drukowana, której jesteśmy zwolennikami. Drukujemy zdjęcia w profesjonalnej drukarni na najlepszym papierze fotograficznym. Dzięki temu mamy pewność, że Wasza sesja narzeczeńska wyjdzie jak najlepiej i będzie świetną pamiątką na długie lata.

Dla nas najważniejsze jest to, abyście dobrze się bawili podczas sesji. To nie ma być męczące zajęcie, a raczej reportaż z naprawdę cudownego dnia. My pomożemy Wam w tym, żebyście nie byli spięci podczas zdjęć.

Przygotujemy zdjęcia, inspiracje, pokażemy Wam jak się ustawić. Wy weźcie ze sobą tylko dobry humor, a wszystko się uda :)