Zakochani

Zakochani

Od zakochanych wszystko się u nas zaczyna. Uwielbiamy sesje par, dlatego prowadzimy usługi fotograficzne dla par oraz reportaże ślubne. Oferujemy zdjęcia ślubne w Tomaszowie Mazowieckim lub Ostrowcu Świętokrzyskim. Dojeżdżamy jednak do klientów z całej Polski.

Fotografia zakochanych jest dla nas niemniej ważna niż fotografia ślubna czy też narzeczeńska. Gdyby nie zakochani to nie mielibyśmy możliwości wykonywania sesji ślubnych czy też par.

Fotografia zakochanych to świetny pomysł na prezent (np. na rocznicę lub walentynki). Będziecie mieli niepowtarzalny a co najważniejsze bardzo ważny dla was prezent. Sesja zakochanych to świetny pomysł, aby zatrzymać najpiękniejsze chwile na lata. Będziecie powracali do tych zdjęć z uśmiechem na twarzy.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji gdybyście mieli jakiekolwiek pytania. Śmiało dzwońcie pod numer telefonu: 731 040 150 lub piszcie maila na adres: fotografiikuznia@gmail.com

Jesteśmy dwójką fotografów, którzy lubią gdy sesja jest dość luźna. Ma to być dla Was wspaniała pamiątka, więc naszą pracą jest to, abyście byli jak najbardziej szczęśliwi podczas zdjęć.

Mamy doświadczenie w fotografii par i fotografii portretowej. Potrafimy zatrzymać w czasie najpiękniejsze i najbardziej ulotne chwile podczas sesji.

Przygotowujemy wszystko od A do Z. Sesje zakochanych wykonujemy w plenerze lub w wynajętym studio. Wszystko zależy od Waszych preferencji.

Zdjęcia oddajemy w formie elektronicznej na wskazany przez was adres email lub też w zależności od wybranego pakietu w formie drukowanej. Do tych ostatnich przykładamy szczególną wagę, gdyż drukowane fotografie są dla nas bardzo ważne.

Jeśli chcecie umówić się na sesję, to śmiało dzwońcie. Jesteśmy do waszej dyspozycji.